Parafia p.w. Świętego Jana Sarkandra w Lubinie
DSC06229 i
 • W tym tygodniu patronują nam:
 • Wtorek- Cyryl i Metody, patronowie Europy.
 • Wobec ogromu cierpienia, jakie spowodowało trzęsienie ziemi na terenie Turcji i Syrii modlimy za ofiary i poszkodowanych w tym kataklizmie. Niech dobry Bóg ma w swojej opiece wszystkie ofiary tej tragedii. Niech zmarłych obdarzy życiem wiecznym, a tym, którzy ocaleli, da nadzieję i duchowe umocnienie.
 • W naszej parafii rozpoczynamy nowy cykl spotkań ewangelizacyjnych. Ruszamy z projektem Kina parafialnego. Spotkania rozpoczniemy pięknym serialem The Chosen „Wybrani”. Opowiada on o historii Jezusa Chrystusa i jego uczniów widzianej oczyma właśnie tych drugich. Zapraszamy dzisiaj do salki parafialnej o godzinie 16.30. Wstęp wolny.
 • Trwają w naszej parafii katechezy głoszone przez katechistów z Drogi Neokatechumenalnej. Katechezy są głoszone przez kilka tygodni w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19.00 w domu parafialnym. Serdecznie zapraszamy.
 • W czasie ferii nie ma spotkań dla młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
 • W czwartek Msza Święta o godz. 18.00 będzie sprawowana we wszystkich intencjach przedstawianych Bogu przez osoby należące do Wspólnoty Rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci.
 • W następną niedzielę comiesięczna zbiórka ofiar na cele remontowe. Już dzisiaj wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 • Dziękujemy za przygotowanie kościoła na dzisiejszą uroczystość. Bóg zapłać za ofiary składane do skarbony na wystrój naszej świątyni.
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła jest do nabycia numer tygodnika „Niedziela”, „Gościa Niedzielnego” i „ Małego Gościa Niedzielnego”.
 • Pozostałe ogłoszenia zamieszczone są na tablicy ogłoszeń. Proszę zwrócić uwagę na
 • Zaproszenie do udziału w akcji „ 40 dni dla życia ”
 • Na konferencję w ramach „Salezjańskiego Kociołka Kultury”.